İbt Medya olarak amacımız, sayısı milyarları bulan internet siteleri arasında, sizin web sitenizi bir adım olsun öne çıkarabilmek, firmanızın veya kişisel sitenizin ulaşmak istediğiniz hedefe mümkün olduğu kadar yakın olmasını sağlamaktır.
Web tasarımı ve diğer web hizmetleri ile ilgili kısaca İbt Medya;
Profesyonel ve özgün web site tasarımlarıyla farkınızı internet ortamında bizimle hissedebileceksiniz. Tüm web site tasarımlarımız müşteri beğenisi olmadan teslim edilmemektedir.

E-ticaret çözümleri ve sanal mağaza yazılımlarımızla ürünlerinizi hedef kitlelere rahatça sunabileceksiniz. Kolay kullanım ve kullanıcı dostu kontrol paneliyle ürünlerinizi düzenleyip ekleyebileceksiniz. Marka tescilinde uzmanlarımızdan yardım, destek alabilirsiniz. Marka tescil başvurunuzun başından sonuna kadar marka uzmanlarımız yanınızda olacaklardır.

Domain tescili (alan adı kaydı), Web hosting (web alanı) gibi ihtiyaçlarınızı müşteri kaydı yaparak satın alabilir. Sonrasında DNS ve uzatmalarını gerçekleştirebilirsiniz.
Web siteniz var, ancak web siteniz hedef kitleniz tarafından rahatça bulunamıyorsa web sitenizin google’a kaydı ve belirleyeceğiniz kelimelerle web sitenizi google’da üst sıralara çıkabileceksiniz. Google Adwords reklamları ile Google’da 1. sırada olabilir hedeflerinizin üzerinde müşterilere hitap edebilirsiniz.